Męskie spodnie dresowe na różne okazje

Spodnie dresowe są niewątpliwie wygodne. Dawniej zarezerwowane były tylko i wyłącznie na siłownię, dzisiaj nosić je można na wiele różnych sposobów. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

Aby dresowe spodnie nie prezentowały się jako strój do biegania muszą być dobrej jakości. Tylko gęsty splot materiału jest w stanie zapewnić im stałość kształtu i fasonu. Nie mogą one się rozciągnąć, bo to źle świadczy o ich posiadaczu. Przed każdym użyciem trzeba je wyprasować, najlepiej na lewej stronie. Dresowe spodnie dobrze się prezentują się tylko wtedy kiedy są zadbane.

Najpopularniejsze są oczywiście spodnie w kolorze szarym. To barwa dość neutralna, a więc możliwości stylizacyjnych w tym przypadku jest sporo. Dobrze komponuje się zarówno z bielą, jak i kolorami ciemniejszymi. Dresowe spodnie założyć można nawet na randkę czy wyjście ze znajomymi na miasto. Nie wolno ich jednak łączyć z bluzą, ale przełamać np. swetrem czy kardiganem. Odważniejsi panowie mogą pokusić się także o zestawienie dresowych spodni z casualową marynarką.

Spodnie dresowe nie są więc już zarezerwowane tylko na siłownię. Z odpowiednimi dodatkami założyć je można również na randkę czy wyjście ze znajomymi. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest wysoka jakość wykonania. Dobry dres nie rozciąga się i nie traci swoich kształtów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *