Modne i klasyczne spodenki męskie

Klasyczne spodenki męskie to propozycja nie tylko dla panów preferujących sportowy styl. Istnieją bowiem fasony, które sprawdzają się także w innych sytuacjach niż na siłowni. Jakie spodenki powinny znaleźć się w każdej męskiej szafie?

Klasyczne męskie spodenki są utrzymane raczej w stonowanych barwach i nie przypominają w niczym sportowych bojówek. Sprawdzają się modele takie jak chinosy. Od wielu lat dużą popularnością cieszą się te w kolorze beżowy, które doskonale komponują się z wieloma różnymi stylizacjami. Ciekawie wyglądają także modele błękitne, przede wszystkim latem.

Podczas zakupu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na długość spodenek. Najlepsze modele kończą się kilka centymetrów nad kolanem. Warto pamiętać przy tym, że raczej nie sprawdzają się spodenki w wersji slim. W końcu kluczem do sukcesu jest w tym przypadku wygoda. Jednak spodenki nie mogą być również zbyt luźne.

Z czym można łączyć takie spodenki? Dobrze prezentują się na pewno zestawione z mniej formalnymi koszulami. Mogą mieć one zarówno długie, jak i krótkie rękawy. Koszula musi być jednak dobrze dobrana pod względem rozmiaru. Takie spodenki męskie dobrze prezentują się w towarzystwie obuwia sportowego np. trampek czy modnych sneakersów. Łączyć je modna jednak także i z sandałami czy nieśmiertelnymi mokasynami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *