Dresy męskie – do aktywności sportowych

Przy wybieraniu dresów dla mężczyzn ważna jest przede wszystkim wygoda. Dobrze, jeśli wykonane są z materiału zapewniającego dobrą cyrkulację powietrza. Szczególnie ważne jest to w przypadku joggingu, a także siłowni, gdzie wydatek energetyczny jest znaczący. Zapewnienie komfortowego dresu, o odpowiednim kroju, może wpłynąć na efektywność treningu.  

Dresy męskie do biegania – na jakie się zdecydować?

Dresy męskie do biegania są wykonane z bawełny bądź poliestru. Bluza dresowa posiada w takim modelu wysoki kołnierzyk, co chroni przed wiatrem. Może być też wyposażona w dwustronny zamek, zwiększający komfort i umożliwiający regulację. Także spodnie posiadają regulację w tali, a także krój lekko zwężany przy kolanach i dół spodni wyposażony w ściągacze, który ułatwia ruch podczas biegu. Można również wybrać dres z odpinanym nogawkami. Ważnym elementem dresu męskiego biegacza są odblaskowe wstawki. W ten sposób każdy może być widoczny podczas porannego bądź wieczornego treningu. Do dresu można dobrać kurtkę trekkingową, kiedy bluza na zamek nie daje wystarczającej ochrony termicznej.   

Dresy męskie na siłownię

W takim miejscu panuje większa dowolność przy doborze dresu. Ważne by zapewniał dobrą wentylację i nie przyklejał się do ciała. Można zdecydować się na spodnie z kieszeniami po bokach, gdzie można schować podręczne rzeczy i bluzę z kapturem na zamek, a także t-shirt. Sprawdzą się tu również dresy ze zwężaną nogawką i ściągaczem. Najważniejsza jest wygoda więc nią głównie należy się kierować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *