Czapki z daszkiem doskonałą stylówą

Unikalna stylizacja na miasto czy spotkanie ze znajomymi? Jest to możliwe – wystarczy dobrać oryginalne dodatki, które podkreślą indywidualny styl, jak i nieraz mogą stać się znakiem rozpoznawczym każdego, kto lubi mieć ciekawy atrybut.

Czapka robi dzień

Wszechstronny wybór czapek z daszkiem pozwala na wybór konkretnego modelu, który odda cały klimat sytuacyjny, ulubione hobby, czy też poprawi humor. Czapki snapback charakteryzuje prosty daszek a także pełna czasza, która dobrze trzyma się na głowie. Do tego dochodzą elementy wykonane z siateczki, które to znakomicie wentylują. To, co najważniejsze to regulacja, więc dany typ można śmiało dopasować do dowolnego wymiaru-obwodu głowy.

Fajne motywy czapek snapback

Kultem są modele czarne, posiadające dodatkowy motyw. Istnieją także wersje o bardziej oryginalnych barwach: żółte, pomarańczowe, jasnozielone. Można także postawić na czapki z daszkiem, które posiadają określony wzór, np. kratkę, moro, paski, kwiaty. Wszelkie zdobnictwo jest tutaj zupełnie dozwolone, więc z łatwością będzie można stworzyć znamienną oprawę głowy.

Na słońce i nie tylko

Ten typ czapek można nosić zawsze wtedy, kiedy ma się na to ochotę. W ten sposób łatwo je zsynchronizować z tym co na dole: t-shirtami, koszulami, spodniami, szortami, kurtkami, bluzami, topami, butami w różnej wersji. Taki fajny look oznacza przyjemne stylizacje, które na długo wpiszą się w indywidualne poczucie swojego jedynego stylu. Inwestycja w czapki to inwestycja w rozpoznawanie naszej osoby w każdej sytuacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *